Przestronna kawalerka na parterze, Szymanowskiego
Chełm Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 07 Maj, 2026 17:26
238 000 zł
5409 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:44 m2
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 238 000 zł / 5409 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż zadbana kawalerka o powierzchni użytkowej 48 m²,położona na parterze budynku przy ul. Szymanowskiego. Mieszkanie
zostało wyremontowane kilka lat temu i pozostaje w bardzo dobrym
stanie — wnętrze jest estetyczne, funkcjonalne oraz gotowe do
zamieszkania bez konieczności dodatkowych nakładów.
Układ mieszkania zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Jasny
pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią tworzy spójną i
komfortową przestrzeń, natomiast duża łazienka z prysznicem
stanowi wyraźny atut nieruchomości.
Do mieszkania przynależy również udział w wydzielonym przedsionku
przeznaczonym wyłącznie dla dwóch lokali, co zwiększa poczucie
prywatności i porządku. Parterowe położenie sprawia, że
mieszkanie będzie dobrym wyborem zarówno dla singla, pary, osób
starszych, jak i pod inwestycję na wynajem.
Niewątpliwym atutem pozostaje lokalizacja. Ulica Szymanowskiego to
miejsce dobrze skomunikowane, z wygodnym dostępem do sklepów,
punktów usługowych i codziennej infrastruktury miasta. Wszystko
znajduje się w zasięgu kilku minut, co realnie wpływa na komfort
życia.
To mieszkanie wyróżnia się spokojną estetyką, dobrym stanem oraz
lokalizacją, która z biegiem czasu nie traci na wartości.
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom
Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie
prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z
niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza
dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o