szukam wokalisty/muzyka do utworów lub współpracy

Dodane przez Łukasz Grodzki (Firma), Poniedziałek, 14 Sierpień, 2017  18:59

Opis oferty pracy:

Szukam wokalisty, który nagra DODATKOWY (ale mogę wziąć pod uwagę również samodzielny głos - jeśli Twoje teksty będą ciekawe) głos do moich utworów. Potrzebny jest również autor muzyki - może to być dowolny instrument. W tej chwili stworzyłem utwory rock, pop i techno. Jest tego ponad 350 sztuk. Potrzebuję kogoś kto bezpłatnie nagra swój głos lub instrument. Mogą to być również teksty do piosenek.

Co mogę oferować w zamian? Dostaniesz możliwość zaprezentowania swojej twórczości. Nie musisz mieć doświadczenia. Przyjmę osobę odpowiednio zmotywowaną - to jest najważniejsze. Od razu mówię, że tworząc ze mną jesteś na moich warunkach. Czyli wszystko co zmontuję będzie moją własnością. Oczywiście będziesz zapisany (-a) w autorach. Oferuję procent ze sprzedaży utworów. W tej chwili sprzedaż idzie bardzo słabo, to są początki. Praktycznie można zapomnieć o czymś wielkim. To bardzo mały projekt. proponuję żebyś odsłuchał moje kawałki i zastanowił (-a) się, czy chcesz próbować. Można mnie znaleźć na Youtube.

Co jest ważne? Jestem otwarty na pomysły i dyskusję. Masz możliwość sprawdzać swoje najróżniejsze pomysły. Montaż utworu zostaje po mojej stronie. Ty tworzysz tylko odpowiednie fragmenty - jeśli nie wiesz jak, dostaniesz instrukcje.

Jeszcze raz piszę, że to projekt początkującego autora. Jest mały i jestem otwarty na sugestie. To praca dla osoby, która może znaleźć czas na nagranie paru utworów miesięcznie. To nie wymaga dużo czasu.

Dodatkowo mogę wziąć pod uwagę wspólną kampanię sprzedażową. Czyli dołączenie Twoich utworów do moich i wypłata wynagrodzenia w zależności od ilości utworów. Sprzedaję przez internet i na giełdzie w Lublinie.

Uwaga! Zachowujesz prawa do swoich utworów, czy fragmentów.

1. wspólna sprzedaż?
2. nagrywanie głosu?
3. tekst do piosenki?
4. nagrywanie instrumentu/komponowanie?

UWAGA! W tej chwili poszukuję głównie wokalisty do śpiewania. Teksty piosenek są dosyć poetyckie. Najlepiej jeśli wokalista będzie również kompozytorem. Teksty będą dostarczane przez panią Kraśnianin. Osoba będzie tworzyć gotową piosenkę, którą później wypromuję.
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 797

Podobne oferty pracy:

  • Tancerka pole dance, AnnaZamość
  • Animator Czasu Wolnego, Pro-Staff PolskaJanów Lubelski
  • Dekorator, Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.Lublin
  • Tancerka klubowa, AnnaLublin
  • Operatorów wózka widłowego (Niemcy), VIRTUS Personal GmbHLublin
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie