szukam wokalisty/muzyka do utworów lub współpracy

Dodane przez Łukasz Grodzki (Firma), Środa, 21 Luty, 2018  16:10

Opis oferty pracy:

Szukam wokalisty, który nagra DODATKOWY głos do moich utworów (z własnym tekstem) lub teksów Czesławy Kraśnianin. W tej chwili stworzyłem utwory rock, pop i techno. Są 2 albumy - 70 utworów. Potrzebuję kogoś kto bezpłatnie nagra swój głos. Może to być początkujący raper do własnych fragmentów.

Co mogę oferować w zamian? Dostaniesz możliwość zaprezentowania swojej twórczości. Nie musisz mieć doświadczenia. Przyjmę osobę odpowiednio zmotywowaną - to jest najważniejsze. Od razu mówię, że tworząc ze mną jesteś na moich warunkach. Czyli wszystko co zmontuję będzie moją własnością. Oczywiście będziesz zapisany (-a) w autorach. Oferuję procent ze sprzedaży utworów. W tej chwili sprzedaż idzie bardzo słabo, to są początki. Praktycznie można zapomnieć o czymś wielkim. To bardzo mały projekt. Proponuję żebyś odsłuchał moje kawałki i zastanowił (-a) się, czy chcesz próbować. Można mnie znaleźć na Youtube - wyszukaj Łukasz Grodzki.

Co jest ważne? Jestem otwarty na pomysły i dyskusję. Masz możliwość sprawdzać swoje najróżniejsze pomysły. Montaż utworu zostaje po mojej stronie. Ty tworzysz tylko odpowiednie fragmenty - jeśli nie wiesz jak, dostaniesz instrukcje.

Jeszcze raz piszę, że to projekt początkującego autora. Jest mały i jestem otwarty na sugestie. To praca dla osoby, która może znaleźć czas na nagranie paru utworów miesięcznie. To nie wymaga dużo czasu.

Dodatkowo mogę wziąć pod uwagę wspólną kampanię sprzedażową. Czyli dołączenie Twoich utworów do moich i wypłata wynagrodzenia w zależności od ilości utworów. Sprzedaję przez internet i na giełdzie w Lublinie i Zamościu.

Uwaga! Zachowujesz prawa do swoich utworów, czy fragmentów.

1. wspólna sprzedaż - dołączenie Twoich utworów do mojej płyty?
2. nagrywanie głosu do utworów Czesławy Kraśnianin lub do moich utworów (z własnym tekstem)?
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Wyświetleń oferty: 927

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Muzyk Chełm
  • Praca Chełm
  • Praca Muzyk
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie